Areál Vrchbělá

Areál Vrchbělá je unikátní projekt, jehož cílem je nabídnou sportovní a rekreační vyžití pro celou rodinu. V rámci areálu si užijete jak aktivní odpočinek, tak zasloužený relax a mnoho zábavy se svými dětmi, to vše obklopeni malebnou českou krajinou.

Svůj pobyt můžete zahájit projížďkou po upravené cyklostezce, poté zvolnit tempo při procházce k nedaleké rozhledně a následně potěšit své děti návštěvou malé zoologické zahrady.

Pokud toužíte po delším oddechu a pouze krátká jednodenní přestávka v běžném shonu nestačí, rezervujte si několikadenní pobyt v tříhvězdičkovém Hotelu Relax nebo v přilehlém kempu.

Samozřejmě myslíme i na to, že při pobytu na čerstvém vzduchu rychle vyhládne. V restauraci Krmelec, která se nachází v hotelu Relax, si vyberete z rozmanité nabídky obědů i večeří.

Projekt Vrchbělá je výjimečný nejen svojí širokou nabídkou aktivit, ale také procesem svého vzniku. Areál byl vybudován na území bývalého vojenského výcvikového prostoru Ralsko, s výstavbou se začalo v roce 2010 a poslední úpravy proběhly v roce 2016. Od té doby do centra Vrchbělá zavítalo mnoho spokojených návštěvníků.

Těšíme se na vaši návštěvu!